AQUAGOLD® fine touch™ – mezoterapia bez siniaków – NOWOŚĆ!

AQUAGOLD® fine touch™ to rewolucyjny zabieg, który jest najnowocześniejszą alternatywą dla mezoterapii igłowej. Jego największą zaletą jest nieinwazyjność i bezbolesność. Skóra pacjenta po zabiegu nie ma widocznych oznak przeprowadzenia procedury. Brak jest jakichkolwiek zasinień czy drobnych krwiaków, które zdarzają się podczas procedury mezoterapii, szczególnie u pacjentów podatnych na pękanie naczyń.

Jak działa zabieg AQUAGOLD® fine touch™?

Zabieg AQUAGOLD® fine touch™ polega na mikronakłuwaniu skóry specjalnie zaprojektowanym, jednorazowym kartridżem zakończonym dwudziestoma igłami z 24 karatowego złota. Lekarz przygotowuje personalizowany koktajl odpowiadający potrzebom pacjenta, dzięki temu realnie działamy na widoczne problemy. Podczas zabiegu podajemy dokładnie takie składniki, jakich skóra aktualnie potrzebuje. Dzieki uniktowej budowie kartridża lekarz podczas zabiegu jest w stanie pokryć duży obszar skóry mikronakłuciami, przez które spersonalizawany preparat dostaje się do górnych warstw skóry właściwej.  W zależności od stanu skóry pacjenta w koktajlu mogą się znaleźć: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, peptydy biostymulujące, mikro i makroelementy, a także toksyna botulinowa. Toksyna botulinowa dodawana w niewielkiej ilości do koktajlu doskonale obkurcza pory i ujędrnia skórę.

AQUAGOLD® fine touch™ jako alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej

Klasyczna mezoterapia igłowa często skutkuje siniakami czy krwiakami na twarzy. Część pacjentów ze względu na aktywny tryb życia nie może pozwolić sobie na tego typu niedogodności. Zabieg AQUAGOLD® fine touch™ ze względu na unikatową konstrukcję pozwala na dotarcie do skóry właściwej i odżywienie jej, nie powoduje jednak skutków ubocznych w postaci zasinień i krwiaków. Jednorazowy kartridż wyposażony jest w bardzo ostre igły z 24 karatowego złota, które są cieńsze od ludzkiego włosa. Dodatkowo samo złoto ma właściwości przeciwzapalne i przyspieszające gojenie. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi rumień po zabiegu utrzymuje się zaledwie przez 15-20 minut, a u niektórych pacjentów nie występuje wcale.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed wykonaniem procedury znieczulamy twarz pacjenta za pomocą kremu znieczulającego. Lekarz wykonuje zabieg na obszarze poprzednio znieczulonym, dzięki czemu dla pacjenta jest on zupełnie nieodczuwalny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg AQUAGOLD® fine touch™ ?

Jest to zabieg przeznaczony dla każdego, kto chce zadbać o dobrą kondycję i piękny wygląd swojej skóry. Doskonale sprawdzi się u osób, które nie mają czasu na rekonwalescencję pozabiegową. Warto wykonać zabieg w momencie, gdy dostrzegasz u siebie: przesuszenie skóry, drobne zmarszczki, ogólne zmęczenie i poszarzenie skóry, a także drobne blizny, czy nierówną strukturę skóry.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Procedurę AQUAGOLD® fine touch™ możemy wykonać jako zabieg bankietowy, aby nadać skórze blasku przed ważnym wydarzeniem. Możemy także wykonać go w serii 3-4 zabiegów w odstępach 8-12 tygodniowych dla długotrwałych efektów.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu AQUAGOLD® fine touch™?

Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozświetlona, poprawia się jej koloryt i struktura. Wyraźnie odczuwalne jest jej nawilżenie i napięcie, a pory stają się zdecydowanie mniej widoczne. Zabieg pozytywnie pływa na ogólny stan i wygląd skóry.

Przeciwwskazania

  • alergia, uczulenie na składniki preparatu

  • ciąża, okres karmienia piersią

  • stany zapalne na skórze, opryszczka

  • choroby nowotworowe

  • choroby autoimmunologiczne

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 692 929 269 lub umów się online:

 

Klinika Ornafel & Turcza Medycyna Estetyczna 
ul. Kazimierza Wierzyńskiego 33 | ul. Grzegórzecka 69D
 Klaudia Ornafel | Jakub Turcza | Grażyna Solarz