Objętość i głębokie nawilżenie
Składniki o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej nadają tkankom objętości i głęboko je nawilżają. Wyjątkowa kombinacja składników ma zdolność przyciągania znacznie większej ilości wody w porównaniu z innymi produktami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy, dzięki czemu pozwala na głębokie nawilżenie skóry.

Naukowo potwierdzone działanie
Apliowany preparat to produkt, który w testach klinicznych wypadł znacznie lepiej od znanego konkurenta, pod względem zdolności regeneracyjnych in vitro.Efekty działania stymulatora zostały przeanalizowane za pomocą skanu PET, podkreślając efekt fizjologiczny, bez patologicznego stanu zapalnego związanego z wstrzykiwanym produktem w leczonych tkankach.

Odbudowa kolagenu „młodości” typu III
Aktywuje receptory CD44 stymulując produkcję młodego kolagenu typu III.

Pełna certyfikacja medyczna i produkcja w Europie
Stymulator produkowany jest we Włoszech i zarejestrowany jako MD klasa III. 
 

Jak często należy wykonywać zabiegi?
Ilość sesji terapeutycznych uzależniona jest od jakości tkankowej oraz potrzeb Pacjenta, które zostaną ocenione na wizycie konsultacyjnej przez lekarza. Standardowy protokół obejmuje 3 spotkania co ok. 3 tygodnie.

Jak podawany jest preparat i czy to boli?
Preparat podawany jest w 5 estetycznych punktach po każdej stronie twarzy, co minimalizuje ból i dyskomfort iniekcyjny. Pacjenci są bardzo zadowoleni z małoinwazyjnego charakteru procedury.

 

Dzisiaj wkraczasz w nową erę — erę regeneracji skóry i poprawy kształtu w naturalny sposób

 

Natychmiastowe działanie i długotrwałe rezultaty!

Zabieg daje efekt natychmiastowego odmłodzenia i bioregeneracji, który nie tylko utrzymuje się przez tygodnie po zabiegu, ale z czasem staje się coraz silniejszy.

Podawany preparat to hydrożel do iniekcji doskórnych o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie kwasu hialuronowego i trehalozy o udowodnionym dłuższym czasie utrzymywania się w tkankach w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy.

Zapewnia efekt bioregeneracji („Sisthaemic Dermal Regeneration”), dodaje skórze objętości i głęboko ją nawilża.

 

Naturalny efekt liftingu
Gdy zachodzi proces Sisthaemic Dermal Regeneration, skóra zaczyna sama się regenerować, produkując nowe włókna kolagenowe typu III, czego efektem jest naturalne uniesienie tkanek w sposób, który harmonijnie podkreśla rysy Twojej twarzy. Rezultat? Młodsza wersja Ciebie.

 

 

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 692 929 269 lub umów się online:

 

Klinika Ornafel & Turcza Medycyna Estetyczna 
ul. Kazimierza Wierzyńskiego 33 | ul. Grzegórzecka 69D
 Klaudia Ornafel | Jakub Turcza | Grażyna Solarz